Konečné výsledky kategorie                                              22.9.2007 17:44:15
                                   8. Jihomoravská liga
===ČSOB-SBK======================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        2.0km   30m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Syrovátková Vladimíra                      X03            20.24  +      0.00
  2.Granátová Alžběta                          TBM9759 C      24.35  +      4.11
  3.Chroustová Šárka                           VBM9851 C      25.40  +      5.16
  4.Dominika Malá                              ZBM9753 C      27.14  +      6.50
  5.Firešová Markéta                           ZBM9951 C      27.45  +      7.21
  6.Grycová Veronika                           YBM9851 C      29.51  +      9.27
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.4km   50m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hovořáková Anna                            VBM9652 C      27.53  +      0.00
  2.Odehnalová Tereza                          ABM9757 B      28.03  +      0.10
  3.Sedláková Petra                            ABM9851 C      37.09  +      9.16
  4.Muselíková Michaela                        ABM9898 C      49.21  +     21.28
  5.Odehnalová Klára                           ABM9956 C      52.32  +     24.39
  6.Otrusinová Jana                            ABM9560 C      65.24  +     37.31
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.3km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Tesařová Markéta                           RBK9451 B      29.05  +      0.00
  2.Hrušková Barbora                           ZBM9354 B      34.02  +      4.57
  3.Chromá Kateřina                            ZBM9451 B      36.01  +      6.56
  4.Hegerová Petra                             RBK9355        50.07  +     21.02
  5.Blažková Kateřina                          RBK9350 C      51.26  +     22.21
  6.Svobodová Klára                            ZBM9452        66.36  +     37.31
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.2km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrušková Kristýna                          YBM9152 C      55.41  +      0.00
  2.Gruberová Eliška                           VBM9255 C      60.54  +      5.13
  3.Kolaříková Anna                            ZBM9151 C      61.20  +      5.39
    Kislická Hana                              ABM9257 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.8km  125m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Minaříková Zuzana                          TBM8998 C      64.15  +      0.00
  2.Straková Jana                              ABM9090 C      75.36  +     11.21
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        5.8km  170m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Nejeschlebová Iva                          VBM7852 C      58.40  +      0.00  
  2.Rábová Zuzana                              RBK8556 C      59.16  +      0.36  
  3.Maliňáková Katka                           SVS8151        77.21  +     18.41  
  4.Pokorná Martina                            RBK8355       101.17  +     42.37  
  5.Minaříková Michaela                        TBM8668 C     103.06  +     44.26  
  6.Hana Odstrčilová                           X01     C     139.21  +     80.41  
    Ehlová Pavla                               ZBM7355 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        4.1km  115m 12k 
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Grycová Jana                               TBM            54.16  +      0.00  
  2.Gernertová Martina                         TBM7375 C      56.38  +      2.22  
  3.Lukášová Lenka                             TBM6653 C      58.42  +      4.26  
  4.Otrusinová Helena                          ABM7070 C      59.07  +      4.51  
  5.Chmelíková Kateřina                        VBM8253 C      85.33  +     31.17  
  6.Hlásková Michaela                          ABM8554 C      89.05  +     34.49  
    Zoulová Radka                              ADA        DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.4km  140m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuchařová Ada                              TBM5855 C      50.39  +      0.00
  2.Nykodýmová Monika                          TBM6870 C      52.22  +      1.43
  3.Muselíková  Vladislava                     ABM7051        57.05  +      6.26
  4.Odehnalová Kamila                          ABM7052 C      63.42  +     13.03
  5.Hlaváčová Šárka                            TBM7258 C      72.03  +     21.24
  6.Kostelková Jitka                           TBM6777 C      73.08  +     22.29
  7.Hrušková Lenka                             YBM6251 C      74.32  +     23.53
  8.Tesařová Jitka                             RBK6451 C      78.22  +     27.43
  9.Obrátilová Naďa                            ABM6654 C      87.56  +     37.17
 10.Tomanová Elena                             YBM6666 C      96.00  +     45.21
    Blažková Hana                              RBK6957 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.8km  105m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Helena                         TBM5351 C      50.09  +      0.00
  2.Kabáthová Jitka                            ZBM5582 C      71.00  +     20.51
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.8km   70m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Machová Hana                               YBM3851 C      49.42  +      0.00
  2.Říhová Marie                               VBM3086 C      67.04  +     17.22
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        2.0km   30m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlaváč Ondřej                              TBM9901 C      21.15  +      0.00
  2.Procházka Jiří                             ZBM     C      22.54  +      1.39
  3.Soška Marek                                YBM9801 C      26.30  +      5.15
  4.Jirgl Karel                                YBM9902 C      32.33  +     11.18
  5.Šnyrch Tomáš                               ABM9919 C      37.37  +     16.22
  6.Blažek Jan                                 RBK9901 C      42.30  +     21.15
  7.Šnyrch Jakub                               ABM9906 C      43.35  +     22.20
  8.Šplíchal Marek                             ZBM     C      58.38  +     37.23
  9.Nekut Tomáš                                ABM9711 C      58.45  +     37.30
 10.Spielman Šimon                             ZBM9712 C      80.28  +     59.13
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.2km   80m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Záděra Pavel                               BBM9500 B      25.50  +      0.00
  2.Ptáček Pavel                               BBM9600 B      31.29  +      5.39
  3.Brlica Jan                                 ZBM9502        32.40  +      6.50
  4.Hruška Jakub                               ABM9515 B      35.12  +      9.22
  5.Kadlec Michal                              BBM9602 C      39.24  +     13.34
  6.Wolf Jonatán                               YBM     C      53.59  +     28.09
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.4km  120m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brlica Pavel                               ZBM9302        49.58  +      0.00
  2.Nykodým Ondřej                             TBM9307 B      63.57  +     13.59
  3.Zvoníček Josef                             SKM9404 B      72.09  +     22.11
  4.Obrátil Štěpán                             ABM9409 C      74.09  +     24.11
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.1km  140m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jašek Otakar                               ZBM9422        62.30  +      0.00
  2.Šeda Martin                                VBM9206 C      66.45  +      4.15
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.6km  180m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pekárek Michal                             RBK9015 C      86.58  +      0.00
  2.Žák Marek                                  VBM8903 C     108.46  +     21.48
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        8.2km  210m 23k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sychra Tomáš                               VBM8305 C      62.04  +      0.00  
  2.Kheil Radim                                PBM7301 C      63.06  +      1.02  
  3.Hlaváč Jiří                                TBM6116 C      63.16  +      1.12  
  4.Perknovský Radim                           JPV8235        63.19  +      1.15  
  5.Ehl Jiří                                   ZBM7701 C      64.14  +      2.10  
  6.Jalový Milan                               RBK8347 C      66.17  +      4.13  
  7.Lexa Matěj                                 ZBM6601 C      67.15  +      5.11  
  8.Schwab David                               TBM7401 C      71.11  +      9.07  
  9.Šindelka Antonín                           RBK7215        71.22  +      9.18  
 10.Hojsák Ondřej                              VBM8603 C      75.08  +     13.04  
 11.Minařík Luboš                              TBM5711 C      79.19  +     17.15  
 12.Přikryl Petr                               ABM6708 C      82.02  +     19.58  
    Palát Petr                                 ABM7415 C  DISK              
    Liščinský Tomáš                            TBM8411 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        5.8km  170m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotný Ondřej                             ABM9211 A      52.14  +      0.00  
  2.Gryc Jan                                   TBM            57.18  +      5.04  
  3.Piskoř Karel                               ABM8005        74.23  +     22.09  
  4.Bouzek Petr                                SVS           114.49  +     62.35  
 
Konečné výsledky kategorie: H35         7.1km  180m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sponar Jan                                 TBM5004 C      71.22  +      0.00
  2.Uhmann Petr                                TBM5103 C      74.47  +      3.25
  3.Odehnal Roman                              ABM6909 C      78.28  +      7.06
  4.Hruška Tomáš                               YBM6401 C      92.53  +     21.31
  5.Horký Tomáš                                TBM6747 C      94.29  +     23.07
  6.Mika Ladislav                              TBM6801 C      99.05  +     27.43
  7.Pekárek Aleš                               RBK6602 C     102.38  +     31.16
  8.Starčuk Zenon                              YBM6202 C     127.08  +     55.46
    Zvoníček Josef                             SKM6901 C  DISK              
    Nykodým Petr                               TBM6307 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.3km  160m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zabloudil Pavel                            TBM5003 C      59.29  +      0.00
  2.Štěpánský Václav                           ZBM6108 C      63.36  +      4.07
  3.Jašek Milan                                TBM6201 C      71.23  +     11.54
  4.Macků Jaromír                              YBM4602 C      76.36  +     17.07  
  5.Štěpánek Jiří                              LBM5401 C      88.58  +     29.29
  6.Šmerk Pavel                                YBM4135 C      99.28  +     39.59
 MS Hovořák Petr                               VBM6705 C MS   60.08  +      0.39
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.5km   80m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Komínek Jiří                               TBM4639 C      48.37  +      0.00
  2.Procházka Jan                              TBM4907 C      53.46  +      5.09
  3.Přikryl Kamil                              PBM4134 C      55.33  +      6.56
  4.Dufek Jan                                  TBM4231 C      64.42  +     16.05
    Mach Milan                                 YBM3519 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.0km   30m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horká Markéta                              ABM0057 C      22.17  +      0.00
  2.Hájková Petra                              ABM            22.57  +      0.40
  3.Piskořová Vendula                          ABM0156 C      23.13  +      0.56
  4.Zvoníček Jan                               SKM9801 C      23.15  +      0.58
  5.Syrovátková Andrea                         X03            24.57  +      2.40
  6.Tichá Michaela                             ABM0158 C      25.50  +      3.33
  7.Soška Petr                                 YBM     C      26.43  +      4.26
  8.Palát Tomáš                                ABM0307 C      27.54  +      5.37
  9.Poloučková Petra                           X09     C      29.07  +      6.50
 10.Bém Petr                                   X05            32.45  +     10.28
 11.Hovořáková Karolína                        VBM0351 C      33.23  +     11.06
 12.Komárková Silvie                           YBM9752        34.58  +     12.41
 13.Hubáček Filip                              UBM9901 C      35.24  +     13.07
 14.Jirgl Pavel                                YBM     C      36.08  +     13.51
 15.Darmopil Ondřej                            UBM0101 C      37.39  +     15.22
 16.Hlaváčová Anežka                           TBM0199 C      39.16  +     16.59
 17.Janotová Emma                              SBK     C      39.58  +     17.41
 18.Kudynová Markéta                           UBM9854 C      41.17  +     19.00
 19.Chroustová Michaela                        VBM0451 C      43.03  +     20.46
 20.Grycová Kateřina                           YBM     C      44.11  +     21.54
 21.Janáskovi Jiří                             X02            44.23  +     22.06
 22.Radová Kateřina                            ABM            45.07  +     22.50
 23.Pulec Matěj                                VBM0001 C      45.17  +     23.00
 24.Janota Radan                               SBK     C      47.30  +     25.13
 25.Dobšovičová Tereza                         UBM9853 C      51.57  +     29.40
 26.Kurowská Anna                              UBM9751 C      53.52  +     31.35
 27.Janásková Kateřina                         X02            55.18  +     33.01
 28.Král Jan                                   YBM            61.25  +     39.08
 29.Stašková Sára                              ZBM     C      63.50  +     41.33
 30.Miková Iva                                 TBM7071 C      85.23  +     63.06
 31.Lukáš Martin                               TBM0222        94.37  +     72.20
    Šmidová Eliška                             ADA        DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P           3.0km   65m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kříž Pavel                                 ZHR4800        25.00  +      0.00
  2.Kubáň Petr                                 X06            27.15  +      2.15
  3.Kříž Martin                                PZR7801        34.21  +      9.21
  4.Stašek Jan                                 ZBM7602        35.07  +     10.07
  5.Obrátil Miroslav                           ABM6502 C      36.24  +     11.24
  6.Jašková Monika                             TBM6363 C      36.42  +     11.42
  7.Komárková Lenka                            YBM7152 C      37.11  +     12.11
  8.Kubáňová Jana                              TBM7275        39.16  +     14.16
  9.Kiviste Kadri                              X06            39.30  +     14.30
 10.Sošková Renata                             YBM6651 C      46.51  +     21.51
 11.Sedláková Jana                             ABM0000 C      48.39  +     23.39
 12.Zaoral Josef                               YBM7001        55.18  +     30.18
 13.Kheilová Hanka                             PBM7753 C      56.28  +     31.28
    Drozdová Dorota                            X07        DISK              
    Gryc Vojtěch                               TBM        DISK              


© xob 2007,  Design by Arcs